10 kwietnia w naszej szkole zakończył się kurs "Komputerowy skład publikacji DTP oraz wydruk cyfrowy", w którym nasi uczniowie pod okiem p. Emilii Łukaszki uczyli się tworzenia od podstaw profesjonalnych materiałów reklamowych. Każdy z uczestników samodzielnie opracował makietę katalogu produktowego, zebrał potrzebne materiały graficzne, a następnie przygotował do druku publikację oraz przeprowadził jej wydruk. Ostatnim etapem był szereg procesów introligatorskich: od laminowania prac, poprzez ich bigowanie, aż po okrawanie i zszywanie. Efekty zajęć można obejrzeć na załączonych poniżej zdjęciach, które publikujemy za zgodą uczestników kursu.
Zajęcia prowadzone były przez Centrum Kształcenia Zawodowego w ramach projektu: Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno - usługowej w powiecie nowotarskim. Tekst i materiały p. E. Łukaszka