W świątecznej atmosferze, w jaką wprowadził nas koncert kolęd, spotykaliśmy się dzisiaj (22 grudnia) w auli na Szkolnym opłatku. Zatrzymaliśmy się w szkolnej gonitwie, obejrzeliśmy wspaniale przygotowane jasełka, a później były ciepłe życzenia i łamanie się opłatkiem. Piękną oprawą spotkania były występy kolędnicze uczniów - solowy Maćka Bryniarskiego, tria góraleczek z II TGR, grupy dziewczyn z II TF i świetnego zespołu świątecznego z III TGR.

czytaj więcej

Klasa III TO 15 grudnia br. odwiedziła Zakład produkujący ekskluzywną odzież męską w Starem Bystrem. Młodzież rozpoczęła spacer po zakładzie od wejścia do Biura technicznego, gdzie mogła się zapoznać z praktycznym zastosowaniem programu Optitex (stopniowanie szablonów, opracowywanie układów kroju), następnie była w Krojowni i  obserwowała jak powstają wykroje, później przeszła do Szwalni, a na końcu do Magazynu dodatków i gotowych wyrobów.

czytaj więcej

Grupa uczniów z naszej szkoły 18 grudnia br. wzięła udział w miejskich zawodach piłki siatkowej. Nasza drużyna znalazła się w grupie B i zajęła 2 miejsce, co pozwoli jej po rozegraniu meczu barażowego na awans do zawodów powiatowych. Trzymamy za was kciuki!

czytaj więcej

By tradycji uczynić za dość, w auli naszej szkoły odbył się Szkolny przegląd kolęd, pastorałek i pieśni bożonarodzeniowych. Koncertowi towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu świątecznego. Więcej informacji w rozwinięciu.

czytaj więcej

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w zawodach pływackich, które odbyły się 14 grudnia br. w Nowym Targu. Uzyskali piękne wyniki : miejsce pierwsze – Bartosz Gajewski w stylu klasycznym, piąte miejsce – Martyna Haras i Daniel Adamowski w stylu dowolnym . Gratulacje!!!

czytaj więcej

Trwa konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, stroik i ozdobę choinkową, rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi podczas przeglądu kolęd w poniedziałek 21 grudnia 2015 r. o godzinie 11.50. Prace należy dostarczyć do piątku 18 grudnia do Opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

W koncercie wystąpi młodzież z poszczególnych klas i wykona zadeklarowaną wcześniej kolędę, pastorałkę lub świąteczną piosenkę. U wykonawców mile widziany będzie świąteczny strój.