Dnia 5 czerwca br. zakończył się kurs „Wirtualne Laboratoria”. W ramach szkolenia odbyło się 5 spotkań, w czasie których uczniowie mieli okazję do poznania programu magazynowo – spedycyjnego pod okiem nauczycielki zawodu p. Małgorzaty Ślusarczyk.
Dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu nasi uczniowie otrzymali dostęp do profesjonalnego programu informatycznego, który służy do realizacji wielu zagadnień logistycznych m.in.: wystawiania dokumentów, tworzenia ofert i zamówień, nadzorowania zarządzania produkcją, rozliczania płatności, wprowadzania produktów na stan magazynowy, prognozowania zapotrzebowania materiałowego.

Udział w zajęciach dał naszym uczniom  szansę poznania nowych technologii i nabycia praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy. Kurs odbył się w ramach projektu: "Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej w powiecie nowotarskim".

 Tekst, grafiki p. M. Ślusarczyk