13 października 2021 w auli Zespołu Szkół nr 1 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem dyrekcji, nauczycieli, rodziców i delegacji uczniów z poszczególnych klas (wiadomo - reżim sanitarny!).

W pierwszej części spotkania wręczone zostały Nagrody Dyrektora nauczycielom za wyróżniającą się pracę, a potem młodzież pod kierunkiem pan prof. K. Żebrowskiego przedstawiła program artystyczny składający się z utworów lirycznych dedykowanych uczącym różnych przedmiotów oraz piosenek. Nie zabrakło humoru z zeszytów i życzeń od dyrekcji, rodziców i samorządu uczniowskiego.

Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Szkoły!

W dniu Waszego święta płyną do Was serdeczne życzenia niewyczerpanych sił na krętych ścieżkach edukacji.

 Tekst p. J. Fryźlewicz-Luberda; zdjęcia p. T. Śmiałkowski i Emilia Błęka z kl. III FL.