W październiku i listopadzie 2021 r. odbył się kurs „Fotografia reklamowa dla techników organizacji reklamy” realizowany w ramach projektu pn. „Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej w powiecie nowotarskim”. W ramach kursu młodzież miała okazję zapoznania się z obsługą specjalistycznego sprzętu fotograficznego oraz formami pracy w studio fotograficznym.
Tematyka zajęć i ćwiczeń była szeroka i odnosiła się do fotografii reklamowej – począwszy od zdjęć różnych przedmiotów charakterystycznych dla reklam aż do fotografii żywności. Dzięki współpracy z restauracją Sushi Banzai w Nowego Targu, młodzież mogła wykonać zdjęcia min. sushi. Taka tematyka zajęć, praktyczna wiedza na pewno przyczyniła się do bogacenia warsztatu pracy przyszłych techników reklamy.

 

Tekst i zdjęcia przesłane przez p. T. Bącla.