W dniach 26-28 marca 2015 r. aktywnie uczestniczyliśmy III Targach Edukacyjnych promując kierunki kształcenia dostępne w ofercie naszej szkoły. A miejsca nam nie brakowało - otrzymaliśmy 60 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej! Świetnie zaaranżowane stoisko Sokoła cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a to za sprawą niecodziennej ekspozycji. W jej skład wchodziły finezyjnie wykonane z filcu dodatki do ubioru i biżuteria oraz kartki świąteczne, gadżety reklamowe. Uczniowie z naszej szkoły przygotowali też dla zwiedzających sesję zdjęciową. Na tym  atrakcje przygotowane przez młodzież i nauczycieli z naszej szkoły się nie kończyły – w trakcie trwania targów można było obserwować lot drona oraz uczestniczyć w pokazie mody.