Pierwszy dzień wiosny – szaleństwo przebierańców! Jury nauczycielskie - obejrzało dokładnie stroje i sposób prezentowania się świetnie ucharakteryzowanych uczniów i postanowiło, co następuje:

 

1. miejsce  - Sebastian Kuska z kl. III TGI  (upodobniony do słynnego malarza Jana Matejki)

2. miejsce – Katarzyna Wyrostek z kl. II TGR ( wystylizowana na Zombi Pannę Młodą)

3. miejsce - ex aequo – Agnieszka Janczy z kl. IV TR (ucharakteryzowana na Pipi Pończoszankę) oraz  Jarosław Budz i Maksym Maruszczak z kl. I TF (wstępujący i robiący furorę - nie tylko na korytarzach szkolnych - w strojach kobiecych).

Wyróżnienie otrzymują klasy II TGR i I TF za wystawienie licznych klasowych przebierańców – byliście świetni!

 Nasza szkoła uczestniczy w projekcie - Razem Bezpieczniej w szkołach powiatu  nowotarskiego pod hasłem:  Sportem zwalczamy agresje”. W związku z tym w świętując pierwszy dzień wiosny mieliśmy okazję uczestniczyć w turnieju tenisa stołowego oraz podchodach.

W turnieju uczestnicy ( uczniowie, nauczyciele) zmagali w dwóch kategoriach – a ich wyróżnikiem była płeć J. A oto jak przestawiają się wyniki morderczych zmagań:

 

kategoria żeńska

     1. miejsce P. Iwona Najdyhor

     2. miejsce Justyna Bieda I TO

     3. miejsce Justyna Kowalczyk I TO

 

kategoria męska

1. miejsce Dominik Bryksy z klasy I TI

       2. miejsce P. Jarosław Stański

3. miejsce Marcin Cyrwus z klasy IV TI


Świetną zabawą okazały się wspominane wyżej podchody. Zorganizowane zostały przez uczniów z klasy II TGR wraz z wychowawcą panią Iwoną Najdyhor dla młodzieży z klas drugich. Uczestnicy, podzieleni na grupy, idąc po tropach odnajdywali miejsca z ukrytymi  zadaniami. Ich rozwiązywanie niejednokrotnie wywoływało salwy śmiechu. A wszystko to zostało uwiecznione na zdjęciach i krótkich filmikach. Zapraszamy do galerii.