W Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach 13.01.2015 r. odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Wzięło w nim udział 17 uczniów z naszej szkoły z klas: II, III i IV kształcących się w zawodzie Technik Technologii Odzieży. Były to osoby, które zostały wyłonione po przeprowadzeniu pierwszego etapu olimpiady (listopad 2014 r.).

Z ogromną satysfakcją informujemy, że do trzeciego finałowego etapu, który odbędzie się w dniach 9 -10 kwietnia 2015 r. w Politechnice Łódzkiej zakwalifikowali się następujący uczniowie:
1.Gabriela Warciak z kl. IV TTO
2.Sylwia Staszel z kl. III TTO
3.Karolina Ślimak z kl. II TTO
4.Paulina Staszel z  kl. III TTO
5.Paulina Stanisz z kl. IV TTO
6.Beata Pawlikowska z kl. III TTO
7.Agnieszka Stoch z kl. III TTO
8.Marta Mrowca z kl. IV TTO
9.Mateusz Dziadkowiec z kl. III TTO
10. Ewa Szczerba z kl. III TTO
11.Małgorzata Michalak z kl. II TTO
12.Agnieszka Bielak z kl.  IV TTO
13.Beata Planiczka z kl. IV TTO
14.Iwona Żądlak z kl. III TTO
15.Ewelina Szczerba z kl. III TTO
16.Klaudia Domalik z kl. III TTO

Do zakwalifikowanych

Smile

Teraz nie pozostało wam nic innego niż pogłębiać wiedzę z projektowania i wytwarzania odzieży! Trzymamy kciuki, powodzenia!