Grupa uczniów z klas Technikum Technologii Odzieży wzięła udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży. Zmagania odbyły się 9 kwietnia 2015 r. w Politechnice Łódzkiej. Miło nam poinformować, że wszyscy uczestniczący w konkursie uczniowie z Sokoła zostali jego finalistami. To zwycięstwo umożliwia naszym finalistom zwolnienie z egzaminów zawodowych części teoretycznej. Gratulacje!!!

A oto lista finalistów:

1.Gabriela Warciak z kl. IV TTO
2.Sylwia Staszel z kl. III TTO
3.Karolina Ślimak z kl. II TTO
4.Paulina Staszel z  kl. III TTO
5.Paulina Stanisz z kl. IV TTO
6.Beata Pawlikowska z kl. III TTO
7.Agnieszka Stoch z kl. III TTO
8.Marta Mrowca z kl. IV TTO
9.Mateusz Dziadkowiec z kl. III TTO
10. Ewa Szczerba z kl. III TTO
11.Małgorzata Michalak z kl. II TTO
12.Agnieszka Bielak z kl.  IV TTO
13.Beata Planiczka z kl. IV TTO
14.Iwona Żądlak z kl. III TTO
15.Ewelina Szczerba z kl. III TTO
16.Klaudia Domalik z kl. III TTO