Miło nam poinformować, że 25 czerwca uczeń  Sebastian Kuska z kl. III TGI został uhonorowany  Nagrodą Starosty Powiatu Nowotarskiego.

Sebastian uzyskał wysoką średnią ocen końcoworocznych. Brał czynny udział w życiu szkoły. Był współautorem gry komputerowej „Przypadki Sokolika” zaprezentowanej w ramach finału 8. Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego „Projekt na szóstkę”. Został wyróżniony w konkursie organizowanym w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce – „Mam zawód. Mam Fantazję” w konkurencji „Strona internetowa – wizytówka firmy”. Reprezentował naszą szkołę w konkursie „Szkoła zawodowa – mój wybór” organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wyróżniał się w trakcie odbywania zagranicznych praktyk zawodowych w Portsmoth (Anglia). Sebastiana charakteryzuje wzorowa postawa społeczna i duża kultura osobista. Gratulacje!!!