Szkoła nasza złożyła do Narodowej Agencji programu Erasmus+ w Warszawie wniosek o finansowanie projektu praktyk zawodowych za granicą w roku 2016. Projekt dotyczy czterotygodniowego wyjazdu w maju 2016:

- do Portsmouth w Wielkiej Brytanii – 17 uczniów w zawodzie: technik informatyk i technik cyfrowych procesów graficznych oraz
- do Rimini we Włoszech – 16 uczniów w zawodzie: technik technologii odzieży i technik technologii reklamy. Obydwie grupy z obecnych drugich klas.
Do zakwalifikowania się do uczestnictwa w projekcie będą brane pod uwagę wyniki końcoworoczne z bieżącego roku: średnia z przedmiotów zawodowych, ocena z języka angielskiego oraz ocena umiejętności komunikacji w języku angielskim. Warunkiem koniecznym jest  nienaganne zachowanie. Wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną we wrześniu 2015, tak aby uczestnicy mogli wziąć udział  w obowiązkowych zajęciach przygotowawczych. Życzymy powodzenia w rekrutacji do projektu.