Klasa III TO 15 grudnia br. odwiedziła Zakład produkujący ekskluzywną odzież męską w Starem Bystrem. Młodzież rozpoczęła spacer po zakładzie od wejścia do Biura technicznego, gdzie mogła się zapoznać z praktycznym zastosowaniem programu Optitex (stopniowanie szablonów, opracowywanie układów kroju), następnie była w Krojowni i  obserwowała jak powstają wykroje, później przeszła do Szwalni, a na końcu do Magazynu dodatków i gotowych wyrobów.

 

Odwiedzenie wymienionych komórek w zakładzie pozwolił młodzieży na zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy produkującej odzież, zobaczyć funkcjonowanie nowoczesnego parku maszynowego (w Krojowni, Szwalni), zobaczyć działanie transportu podwieszanego, porównać pracę w szkole podczas zajęć technik konfekcjonowania odzieży z praca w zakładzie produkcyjnym.