10 marca to w naszej szkole dzień wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ pierwszej kadencji. Uprawnieni do głosowania uczniowie oddali głosy na swoich faworytów. Radnymi zostali wybrani: Maksym Maruszczak z kl. I TGR i Kamil Czyszczoń z kl. I TLO. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Okręgowa Komisja  Wyborcza w składzie: przewodnicząca p. Barbara Janik, członkowie: Katarzyna Zakrzewska z kl. II TF, Agata Tomaszkowicz z kl. II TF, Weronika Czubernat z kl. II TF, Paweł Niżnik z kl. II TGR.

Dzięki tym wyborom zyskaliśmy swoich przedstawicieli w Młodzieżowej Radzie Miasta. Radnym życzymy owocnych udziałów sesjach, ciekawych pomysłów, których realizacja będzie służyć naszej społeczności.