31 marca br. uczniowie brali udział w konkursie wiedzy o Wielkiej Brytanii. Był to szkolny etap konkursu, mający na celu wyłonienie najlepszej czwórki, która będzie reprezentować szkołę na organizowanym przez nas konkursie międzyszkolnym, który odbędzie się 20 kwietnia.

Wyniki konkursu:

I miejsce - grupa uczniów z klasy III TI b - Jakub Koczór, Maciej Parafianowicz, Kamil Pawlik, Paweł Szczepanowicz i przedstawiciele klasy II TO - Justyna Bieda, Natalia Kowalczyk, Judyta Łukasz, Izabela Majka,

II miejsce -  grupa z klasy III TGR - Michał Kowalczuk, Paulina Łukaszczyk, Agnieszka Sroka, Monika Włodarczyk,

III miejsce - przedstawiciele klasy III TI a - Damian Marusarz, Przemysław Marusarz, Jakub Niżnik, Michał Rafacz.