Zakończyliśmy rok szkolny. Podczas uroczystej akademii pan dyrektor Grzegorz Józefczyk podsumował miniony rok nauki. Następnie, w asyście wicedyrektor Anny Głąbińskiej, wręczył nagrody uczniom za sumienną pracę, zaangażowanie w życie naszej szkolnej społeczności. Po tej uroczystej i miłej dla wielu chwili nadszedł czas na powrót czarnych kapturów czyli artystyczne popisy utalentowanej młodzieży z klas I TFI, I TLO, I TGR, I TI oraz rodzynka II TGR. W lekkiej formie nawiązującej (jak w poprzednio zorganizowanym 29. kwietnia br. widowisku) do Dziadów Adama Mickiewicza zaprezentowane zostały rozmaite problemy szkolne.

Wśród zakapturzonych postaci znaleźli się: Krystyna Gubała, Sara Konieczko, Emilia Koperniak, Małgorzata Mach, Kinga Michałek, Tomasz Chowaniec, Piotr Jandura, Szymon Maciaszek, Hubert Truty - uczniowie z klasy I TFI, Barbara Dzioboń, Alicja Sulka - uczennice klasy I TLO, Rafał Sarata, Sebastian Wnęk - uczniowie z klasy I TI, Aleksandra Kaleciak , Daria Nowak i Maksym Maruszczak - uczniowie klasy I TGR oraz człowiek, który nie na jednej scenie bywał - Szymon Kurowski - uczeń klasy II TGR. Wszyscy angażowali się w odgrywane role i wspaniale wprowadzili zebranych w wakacyjny nastrój.