Od końca września do końca października 2020 r. uczniowie z naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w kursie "Projektowanie, wykonanie oraz ekspozycja strojów i dodatków odzieżowych" prowadzonych przez nauczycielkę zawodu p. Annę Sowińską. Uczestnicy kursu poznawali w teorii i praktyce czynności związane z projektowaniem odzieży i jej dodatków oraz konstrukcją i modelowaniem form płaskich oraz przestrzennych, a także krojeniem i szyciem zaprojektowanego stroju.  Kurs był doskonałym uzupełnieniem zajęć zawodowych dla uczniów kierunków modowych i okazją wykonania wymarzonej kreacji.

Zajęcia prowadzone były w ramach projektu: Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno - usługowej w powiecie nowotarskim.

Informacja i zdjęcia p. A. Sowińska; notka p. E. Bogaczyk