Stworzenie strony internetowej to nie lada sztuka. W jej arkana wprowadził naszych uczniów p. Mateusz Leśniowski (nauczyciel zawodu) podczas kursu „Tworzenie stron internetowych”, który właśnie się zakończył. Uczestnicy zajęć najpierw nauczyli się podstaw projektowania i kodowania strony www w HTML5 i CSS3. Kolejnym etapem kursu była praca z najpopularniejszym systemem CMS – WordPress. W oparciu ten o system każdy z kursantów stworzył własną stronę internetową i opublikował ją w Internecie.
Zajęcia odbywały się od 13 marca do 8 maja 2021 r. i były rozłożone na 40 godzin.
Kurs prowadzono w naszej szkole w ramach projektu: "Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej w powiecie nowotarskim".

Efekty prac niektórych uczestników znajdują się pod adresami www: