22.10.2021 o godzinie 9:00 naszej szkole odbył się pierwszy etap "Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży". Trwał 60 min. W zmaganiach brali udział uczniowie z klasy III PMR i III MR. Odpowiadali oni na pytania z zakresu projektowania odzieży, konstrukcji i modelowania odzieży, materiałoznawstwa odzieżowego, maszyn i urządzeń w przemyśle modowym oraz na temat technologii wytwarzania odzieży.

Organizacją olimpiady w ZS 1 oraz prawidłowym jej przebiegiem zajęła się komisja w składzie: p. Anna Koczur, p. Anna Sowińska, p. Bogumiła Podkanowicz.

Trzymamy kciuki za naszych modowców i życzymy takiej ilości punktów, która pozwoli na zakwalifikowanie do kolejnego etapu olimpiady!

Informacja p. A. Sowińska, zdjęcia Emilia Błęka z klasy III FL.