Miło nam poinformować, że 22. października br. (w sobotę) reprezentacja utalentowanej młodzieży z naszej szkoły wzięła udział w konkursie recytatorskim „Ojca Świętego Imię nigdy nie zaginie”, który odbył się w Sieniawie. W kategorii gwarowej 1. miejsce zdobyła Jola Strzęp, 2.miejsce - Emilia Koperniak, a Daria Nowak, Ola Kaleciak i Jacek Repa uzyskali wyróżnienia w kategorii literackiej. W trakcie wyjazdu młodzież otoczyła opieką pani wicedyrektor szkoły Anna Głąbińska.

W konkursie uczniowie zaprezentowali utwory poświęcone osobie św. Jana Pawła II:

Emilka Koperniak , Sokół Izabeli Zającówny

Jola Strzęp z kl. II GR- Cy Ci nie zol Anny Nowak,

Daria Nowak z kl. II GR - Złoty gościniec Wandy Szado-Kudasikowej,

Ola Kaleciak z kl. II GR - Pomóż Izabeli Zającówny,

Jacek Repa z kl. I I – Nauczymy się od Papieża Marii Przybylskiej.

Wszyscy wymienieni uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę pięknie deklamując niełatwe utwory poetyckie.

Uczniów do konkursu przygotowała: prof. E. Bogaczyk i prof. J. Fryźlewicz-Luberda.

(zdjęcia - wicedyrektor Anna Głąbińska)