Nadszedł dzień, na który czekali wybrańcy. Grupa informatyków, grafików i fototechników z ZS1 w Nowym Targu wyruszyła do Krakowa, aby stamtąd odlecieć na cały miesiąc praktyk do Wielkiej Brytanii. Miejsce ich pobytu to miasteczko Bournemouth, położone tuż nad kanałem La Manche, które słynie ze swojego zapierającego dech w piersiach krajobrazu.

Przez 4 tygodnie uczniowie będą doskonalić  swój angielski oraz zdobywać doświadczenie w zawodzie pod okiem specjalistów z angielskich firm.

Uczestnicy praktyk zamierzają dzielić się wrażeniami  z każdego dnia pobytu zagranicą, opisując swoje przygody na stronie internetowej, do której serdecznie zapraszają :)

Wyjazd uczniów odbywa się przez Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, który finansuje Europejski Fundusz Społeczny.

Tekst: J. Fryźlewicz-Luberda; zdjęcia Kasia Zakrzewska III F