26 kwietnia br. młodzież gimnazjalna tłumnie odwiedziła naszą szkołę, by poznać specyfikę szkoły i kierunki kształcenia. Gimnazjalistów zaproszono do klaso-pracowni, gdzie mogli uczestniczyć w warsztatach związanych z fotografią, informatyką, grafiką, reklamą, projektowaniem przestrzennym odzieży. Chętni mieli okazję do rozmowy z doradcą zawodowym. W auli szkoły czekała na przybyłych moc atrakcji:

- mogli uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej, skorzystać z fotobudki,

- zobaczyć jak powstają atrakcyjne gadżety reklamowe i stać się ich właścicielami,

- poznać zawiłości pracy przyszłego logistyka - pokazane w ciekawej formie,

- spróbować swoich sił w tworzeniu graficznych kompozycji na zainstalowanym sprzęcie,

- obejrzeć pokaz mody zaaranżowany na scenie szkoły.

Wszystkie te niespodzianki zaprezentowane gimnazjalistom, nakreśliły specyfikę kierunków kształcenia zawodowego w Sokole.

Wielkie podziękowania kierujemy pod adresem dla wszystkich naszych uczniów, nauczycieli, którzy zaangażowali się w pracę w trakcie trwania dnia otwartego i otoczyli opieką odwiedzających nas gimnazjalistów.

Stworzyliście miłą i ciepłą atmosferę!

Tekst prof. E. Bogaczyk; zdjęcia prof. M. Bachulski