01082 czerwca br. w naszej szkole upłynął pod znakiem rozgrywek sportowych. Szkolny Dzień Sportu rozpoczął się powitaniem uczestników w auli szkoły. Tu też rozpoczęły się mecze tenisa stołowego. Natomiast na "Orlik" udały się zgłoszone grupy, które walczyły o miejsca w trójce najlepszych - w rozgrywkach piłki siatkowej i nożnej. A ci który chcieli się zmierzyć z własną kondycją - grupka z kl. II LO - ruszyli rekreacyjnie spod Sokoła na Bór na Czerwonem  (nordic walking z prof. Iwoną Najdyhor).

Wyniki rozgrywek:

Tenis stołowy - dziewczyny

1. miejsce - Sylwia Pańszczyk z kl. I GI;

2. miejsce - Justyna Kowalczyk, Justyna Bieda z kl. III TO;

3. miejsce - Kinga Broźna z kl. III TO;

Tenis stołowy - chłopcy

1. miejsce - Dominik Bryksy z kl. III TI;

2. miejsce - Hubert Lach z kl. I RL;

3. miejsce - Arek Chmenia z kl. II TI;

Siatkówka (drużyny mieszane)

1. miejsce - drużyna w składzie: Anna Gałka (IIIGR), Patrycja Proszek (IIIGR), Dawid Czerwień (III TI), Mateusz Bryjak (III TI), Mateusz Marusarz (III TI), Wojtek Luberda (III TI);

2. miejsce - drużyna z kl. I TI: Weronika Janik, Sylwia Kuchta, Katarzyna Szczepanowicz, Piotr Bąk, Dawid Domalik, Kacper Łaciak, Marcin Wyroba;

3. miejsce - drużyna z III GR: Paulina Wida, Aneta Szklarczyk, Paulina Chmiel, Konrad Hoły, Sebastian Borowicz, Patryk Hornik;

Piłka nożna

1. miejsce - drużyna z kl. I GI;

2. miejsce - drużyna z kl. III TI wraz z wspaniałym kolegą III GR Pawłem Niżnikiem ;

3. miejsce - drużyna z kl. II FI.

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Michał Matuszek, Łukasz Nosal, Adrian Klamerus, Szczepan Duda, Damian Polczyk, Łukasz Polczyk, Michał Krzysztoń.

Najlepsza drużyna piłkarzy i siatkarzy rozegrała mecze z nauczycielami.

Uwieńczeniem Dnia Sportu było wręczenie dyplomów i słodkości oraz uścisk ręki p. dyrektora Grzegorza Józefczyka (bonus dla naszych sportowców).

Organizacją Dnia Sportu zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego. Dyplomy dla naszych sportowców zaprojektowała prof. A. Stramek.

Tekst prof. E. Bogaczyk; zdjęcia Anetka Kurnat, Gosia Mach i Patryk Chowaniec z kl. II FI - więcej zdjęć: