Niezwykle miło nam donieść, że kolekcja modowa pod nazwą "Ponadczasowa Klepsydra" naszej  uczennicy Joanny Potaczek z kl.  III MR kształcącej się w zawodzie technik przemysłu mody zajęła I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Projektantów „Kreacje – Prowokacje” Radom 2020/2021. Zmagania rozstrzygnięto w formie on- line 14 kwietnia 2021 r.  

Do konkursu zgłosiło się 34 uczniów szkół mody z 13 miast. W wyniku tajnego głosowania jury wyłoniono 10 autorów kolekcji, którzy zostali zakwalifikowani do finału. Wśród nich znalazły się, następnie wyróżnione pierwszym miejscem, prace Joanny. Projekty  wykonane zostały pod czujnym okiem p. Anny Sowińskiej, nauczycielki zawodu. Dodać należy, że już po raz drugi laur pierwszeństwa w tym konkursie przypadł przedstawicielce ZS1.

Joannie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Kolekcję Ponadczasowa klepsydra można obejrzeć poniżej:

  

Relacja z gali finałowej: