W poniedziałek 20 maja do naszej szkoły dotarła bardzo pomyślna wiadomość. Po raz kolejny zakwalifikowaliśmy się do uczestnictwa w prestiżowym programie edukacyjnym „Leonardo da Vinci” Oznacza to, że uczniowie II klas technikum w przyszłym roku szkolnym  pojadą do Wielkiej Brytanii na praktyki zawodowe.

Będą tam szlifować swoje umiejętności zawodowe, jednocześnie uczestniczyć w szeregu atrakcyjnych zajęć  w ramach programu ( np. zwiedzanie zabytków, wycieczki krajoznawcze, praktyczna nauka języka angielskiego).

Musimy się pochwalić, że wniosek przygotowany przez naszą szkołę został bardzo wysoko oceniony: znaleźliśmy  9 miejsce na 120 zakwalifikowanych placówek ( wybranych spośród 750 zgłoszeń).

Wysoka lokata jest dobrym prognostykiem na powodzenie programu                           w następnych latach.

Tak więc uczniowie!

Szykujcie się na podbój Europy!